Isolatiescherm achterdeuren met venster Fiat, Peugeot, Citroen X250 en X290 2006 - heden H2
Op maat gemaakt thermisch gordijn voor de achterdeur van de Fiat Ducato, Peugeot Boxer, Citroen Jumper 250/290 met hoge deuruitsparing H2 uit 2006.
1-delige achterdeurisolatie PREMIO
Ook in de winter zorgeloos op vakantie met de CamperVan. Tijdelijke extra bescherming tegen de kou, snel geïnstalleerd, verhoogt het wooncomfort en het vrijetijdsgenot.
Het wordt met drukknopen aan de bovenrand gemonteerd en verhoogt zo het wooncomfort in de buscamper door efficiënte thermische isolatie. De buitenkant, gemaakt van gealuminiseerde polyesterfolie, is vochtafstotend zodat de achterdeur probleemloos geopend kan worden, zelfs als het nat is of sneeuwt. Het gordijn is te openen met 2 ritsen, zodat de opbergruimte onder het bed of de gasflessenkast van buitenaf goed bereikbaar is.
8437-7430
Materiaal:
Bovenmateriaal 100% polyester
Ondergoed 100% polyurethaan
Binnenkant: lichtgrijs
Buitenzijde: aluminium gecoat